Alternate Text
 
BAĞLANTILAR 
 
 
 

 Neredeyim :

Serbest Çalışma Odası

Sessiz olarak çalışmak isteyenler için hazırlanmıştır. Üniversite sınavları, KPSS ve Uzmanlık Sınavlarına hazırlanan okuyucularımız bu bölümden yararlanmaktadır.

Kütüphanemizde bulunan yaklaşık13.011adet kitap, kütüphane içinde etkin biçimde yararlanılması amacıyla oluşturulan bölüm, Kütüphaneyi bir yaşam alanı olarak gören kullanıcılarımız için rahat, huzurlu ve sıcak bir hizmet sunmaktadır.


Kütüphanemizde bulunan kitaplar ile bu bölümde bulunan süreyi yayınlar, ..... kişilik oturma kapasiteli bu salonunda incelenebilmekte, gerektiğinde fotokopisi alınabilmektedir. Araştırma Salonundan pazartesigünleri hariç her gün 08:00 - 17:00saatleri arasında kullanılmaktadır. Derleme nüshası yayınlar kütüphane dışına çıkartılmamaktadır. Kullanıcılar katalog taramasını kütüphanemizde bilgisayarlarla yapabilecekleri gibi internet üzerinden de yapabilmektedir.


Ayrıca kullanıcıların kaynaklara uygun biçimde ulaşmaları için verilen referans (danışma) hizmetleri ile kullanıcılar doğru bilgi kaynaklarına yönlendirilmektedir.

    


 
 
     
                    SOSYAL MEDYA

Facebook
Twitter
Mesai Gün ve Saatleri
 
 
Salı-Çarşamba-Perşembe-Cuma-Cumartesi : 08.00 - 17.00
 
İçerik Görüntülenme Sayısı

Bu sayfa 301 kez gösterilmiştir.